İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

SOLAREX İSTANBUL İçin Geri Sayım Başladı.

Güneş enerjisi ve yenilenebilir enerji sektörünün Türkiye’deki ilk ve tek uluslararası fuarı olan SOLAREX İstanbul için geri sayım başladı.

T.C Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, T.C. Ticaret Bakanlığı ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın desteklediği ve 13.sü düzenlenecek SOLAREX İstanbul 10-12 Haziran  tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açacak.

Asya, Orta Doğu, Afrika ve Türk Cumhuriyetlerine açılan kapı konumundaki ülkemizin, solar sektöründeki uluslararası ilk ve  tek fuarı olan Solarex İstanbul, yoğun tanıtım ve reklam süreçlerini yöneterek yeni ihracat kapılarının açılması için çok önemli bir ticari arena olmaya hazır. Yerli ve milli üretim malzemelerin tanıtımında etkili rol oynadığı Solarex 2021 Türkiye’nin yenilebilir ve sürdürülebilir enerji sektöründeki tecrübesine yenilikler kattı.

Güçlü bağlantıları ile dünya çapındaki örgütlerin yetkililerini ağırlayacak fuar, inovasyon ve dijitalleşme konusunda etkin bir seminer programına sahip.

Bu yıl yine çok renkli ve enerjik geçmesi için gerekli tüm hazırlıkları tamamlanma aşamasında olan SOLAREX İstanbul  Fuarı 10-12 Haziran tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde ağırlamak üzere yerli ve yabancı ziyaretçilerini bekliyor. Fuar günlerinde yerli ve yabancı ziyaretçilerine en sağlıklı ve korona virüs önlemlerinin en yüksek seviyelerde hazırlandığını dile getiren Voli Fuar yetkilisi Zülküf Karadayı, kendi evinizde gönül rahatlığı ile ziyaretçilerine ortam sağladıklarını dile getirdi. Bu konuda hassasiyetlerini hem sağlık il müdürlükleri kurallarına dayanarak gerekli önlemleri aldıkları belirten yetkili, bu ve diğer fuarlarda rahatlıkla ziyaretçi karşılayacaklarını dile getirdi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.